0

Ale jak? Ale gdzie? Ale co?

Po moim poprzednim wpisie, mogłeś/aś powiedzieć, że nie do końca się tego spodziewałeś/aś.
Jak to ? Przecież wszyscy piszą o pasywnym źródle dochodu !?
Przychodzi nagle koleś z niewiadomo skąd urwany i na start wyjeżdża z wpisem z receptą na stówkę …
Ale co dalej ?.. Dalej będą jakieś dziwne akcje ?!
Otóż mój drogi czytelniku (prawie jak… mój drogi pamiętniczku 🙂 ) ja jak najbardziej szanuje i cenie wartość dochodu pasywnego. Ba! Powiem nawet więcej … Zamierzam na nim głównie oprzeć źródło swoich dochodów. Chce jednak zarówno sobie jak i Tobie ułatwić start i zdobyć pierwsze środki na pierwsze inwestycje.

Ileż to się naczytałem różnego rodzaju projektów : 10ojrodziennie, 50ojrodziennie, miliardojrodziennie … portfelstudenta … Dziwiło mnie jedno – oni wszyscy zaczęli od zera !
Niejednokrotnie zakładając swoje pierwsze serwisy na darmowych serwerach opartych o darmowe subdomeny, wyczekiwali pierwszych dochodów … Mijał miesiąc, czasem dwa i na koncie pojawiały im się 12 zł. Bingo! Można było kupić domenę ;-). Tylko co dalej ? Zaczynać od początku?.
Powyżej podałem idealny sposób na to jak stracić zapał do czegokolwiek. W taki sposób daleko nie zajedziemy.

W moich wpisach chcę Wam zaproponować inną strategię. Nie chcę skupiać się na grze na giełdzie, nie chce skupiać się na inwestycjach czy nawet samym dochodzie pasywnym. Zamierzam przedstawić Wam i iść razem z Wami po ścieżce opartej o to wszystko. Ponoć nie można znać się na wszystkim, ale czy nie wszystkiego należy spróbować J?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge