2

Awarie, awarie i po awariach

Ostatnie awarie, spowodowane jak się potem okazało atakiem spambotów na masową skalę oraz inne sytuacje skłoniły mnie do sprzedania swojego serwera dedykowanego i przejście na coś tańszego, kosztem popracowania nad zabezpieczeniami przed spamem. Rozglądałem się za czymś interesującym kilka dni i … bingo !

Jak sie okazuje serwis nazwa.pl ma serie naprawdę fajnych promocji jeżeli chodzi o serwery. Ja zdecydowałem się na hosting za 1,23 zł na 12 mc !!!! Co dostałem w zamian ? Nieograniczony transfer, 50 GB miejsca na dysku, nieograniczoną ilość domen oraz baz danych.
No jestem wprost tą ofertą zaszokowany, tym bardziej, że ostatnimi czasy na serwer wydawałem 2439 razy więcej.

Specjalnie dla czytelników bloga przygotowałem też specjalny kod rabatowy który umożliwi Ci zakup serwera jeszcze taniej niż ja to zrobiłem.

KOD: ASW-WUBD4BT

Osobiście skorzystałem z oferty dla firm, która jest najatrakcyjniejsza, ale jeżeli nie masz dostępu do działalności gospodarczej, niewiele gorsza okaże się oferta skierowana do osób fizycznych.

Dzisiaj skończył się okres migracji i od tego dnia możecie testować jak to się będzie sprawdzało.

2 thoughts on “Awarie, awarie i po awariach

  1. Fajnie to wygląda, ciekawa propozycja. Ciekawe tylko dlaczego ? Czy są jakieś wymogi, zobowiązania np. umowa zawarta na 2 lata ? Czy po roku będzie można przejść gdzieś indziej ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge