4

Blogowy kicz

Czytając przez wiele lat (bo praktycznie od początku 2004 roku) pierwsze blogi o zarabianiu w Internecie (wtedy tematyka jeszcze głównie oparta o allegro i buxy) nabyłem sporego doświadczenia w tej dziedzinie, co pozwala mi dzisiaj twierdzić iż nowo powstałe, niby pisane z zamiłowaniem i pasją blogi o oszczędzaniu pieniędzy, marketingu internetowym i innego rodzaju „magicznym doświadczeniom” nie przekazują dziś praktycznie żadnej pożytecznej wiedzy.
Oczywiście ! To wszystko jest WAŻNE ! Ale pytanie jak bardzo ?
Zróbmy więc test …
1. Wejdź w Google  i wpisz jedną z fraz „Zarabiane na blogu”, „Zarabianie w Internecie”, „Oszczędzanie blog”.
2. Czytaj jedynie nagłówki wpisów, nie czytaj treści !
3. Przejrzyj kolejno pozostałe blogi w ten sam sposób

Co nasuwa się na usta ? WSZYSTKO SIĘ POWTARZA !
Mogę powiedzieć nawet więcej !
Nie musisz czytać treści by wiedzieć o czym jest wpis !

Autorzy tak bardzo starają się być SEŁO FRJENDLI, że wypisują tony bzdur byle tylko uciupać kilka złotych (teraz już złotych bo do niedawna jeszcze centów) z AdSense, adtaily czy innych bzdetów.

DRODZY AUTORZY!
Zwracam się do Was z prośbą o przyjęcie do siebie faktu, że nie na każdym blogu się da zarobić, nie każdy blog musi wyznawać zasadę – „Im dłuższy wpis tym wujcio Google będzie bardziej zadowolony” oraz nie wszyscy muszą robić kasę na liście subskrypcji napalonych, świeżych użytkowników.

Ten wpis powstał po to ( O IRONIO ! ) by zwrócić uwagę szanownego grona, na ilość powstałego „Wysokiej Jakości” Spamu. Resztę pozostawiam do przemyślenia …

4 thoughts on “Blogowy kicz

  1. To broń głupiego człowieka który czytają takie bzdety jak na tym democie ktoś chce stać się na siłę inteligentny i zaczyna stosować sarkazm. Ilu idiotów dowiedziało się poprzez takie hasła co to sarkazm a inteligentny człowiek nie papra się w gównie tylko wali prosto z mostu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge