2

Dlaczego warto korzystać z promocji ?

Jako, że często lubię troszkę zaoszczędzić na jedzeniu, bo te stanowi sporą część w moich miesięcznych wydatkach, często jeżdżę bądź korzystam z sytuacji i biegam do sieci barów, które znajdują się wewnątrz Tesco -> Tesco Bistro, po godzinie 20.45. Jest wtedy przecena 50% na jedzenie na wagę, więc można zjeść całkiem dobry posiłek za mniej niż 7 złotych.  Po co to piszę ?
Dzisiaj zauważyłem, że w barach tych znowu pojawiły się karty na których można zbierać pieczątki i finalnie wymieniać je na darmowe jedzenie. W poprzedniej promocji  brałem udział i udało mi się uzbierać 70 pieczątek co wymieniłem na 5 darmowych obiadów. Jako, że przy wymianie mamy prawo nałożyć sobie jedzenia za 14 zł, a ja zawsze kupuje po 20.45 gdzie jest o połowę taniej, zyskałem 2-krotnie.

Jak łatwo policzyć korzystając z promocji zaoszczędziłem 5*14*2 = 140 zł, nie licząc punktów zebranych na kartę Clubcard (ta akurat się nie opłaca, ale trzymam ją ponieważ i tak robię zakupy to od czasu do czasu jakiś bon przyjdzie ).

W nowej edycji, jak widziałem do wymiany plakietki na obiad trzeba uzbierać 9 pieczątek co stanowi wartość tym razem 15 zł.
Warto więc się może zastanowić czy nie idąc na obiad ze znajomymi nie wybrać się właśnie tam.

Takich promocji jest więcej, we wszystkich większych sieciach a ja zawsze gorąco zachęcam do korzystania z nich. Pozornie bowiem może nam się wydawać, ze nie wiele zyskujemy, jednak nawet zaoszczędzone 2 złote, czyni nas bogatszymi.

2 thoughts on “Dlaczego warto korzystać z promocji ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge