0

Do czego przyda się nam Page Rank?

Poprzedni wpis – czym jest Page Rank i jak go zdobyć? był swoistym bełkotem do którego muszę się przyznać. Niestety (albo czasami stety) co jakiś czas będę wypuszczał tego rodzaju wpisy, które będą miały za zadanie niektóre rzeczy przedstawić w bardziej zrozumiały sposób. Muszę zakładać iż kiedyś moje wypociny może zechce przeczytać osoba mniej doświadczona, która nie jest zaznajomiona z pewnymi pojęciami. Po co ma ona szukać pojęć w sieci, obciążać wyszukiwarkę Google i napędzać kasę z reklam tej korporacji :P. Nie wiem jak Wy drodzy czytelnicy, ale ja nie płakałbym gdybyście napełniali portfel mi a nie innym :).

Ale do rzeczy !…. Wpis o Page Rank powstał w ramach wstępu do moich dalszych działań mających na celu szybką monetyzację naszych poczynań. Jeżeli trafiłeś na ten blog i zwróciłeś uwagę na jego adres – howtoearnmoneyblogging.net w Twojej głowie miało prawo zrodzić się pytanie „Kto wymyślił tak kretyńską nazwę bloga … „. Jak pisałem już wcześniej, do pewnego momentu będę starał się z pewnym wyprzedzeniem planować kolejne ruchy tylko po to by w momencie publikacji pierwszych wpisów posiadać namacalny dowód czegokolwiek dla czytelników. Jak się pewnie domyślasz nazwa bloga też nie powstała przypadkowo. Nie chciałem kupować nowej domeny, bez żadnego zaplecza, więc wybrałem taką z PR, historią i lekkim linkowaniem.

Całe to zamieszanie powinno mi pomóc w przyszłości w zdobyciu większej ilości punktów w Systemach Wymiany Linkami = SWL. Jak się pewnie domyślasz wiąże się już to bezpośrednio z lepszymi zarobkami i okazją do szybszego osiągnięcia celu.

O celu który sobie założyłem będzie wpis w przyszłości. Teraz to nie jest główny problem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge