1

Drobne od AdSense

Dziś chciałbym Wam pokazać jak w dość prosty sposób wyżebrać kilka złotych od AdSense. Zachowanie typowego polaczka ? Być może tak … jednak pozwala zaobserwować pewne realia panujące w samym Google. Ta firma zawsze zaskakiwała mnie swoją szczodrością na każdej możliwej płaszczyźnie. O wypasionych warunkach pracy w G. można ostatnio usłyszeć za sprawą ich filmików promocyjnych ukazujących kulisy pracy w tej wielkiej korporacji. Firma, która posiada przychody w wysokości 60 mld USD, może sobie widocznie momentami pozwolić na pewne irracjonalne zachowania także w stosunku do swoich potencjalnych nowych partnerów.Długo składałem się do napisania tego wpisu, ze względu na niestety marną skalę całego przedsięwzięcia.
Dobra, dobra … Czytam, czytam i dalej nie wiem o co chodzi …

Jakie AdSense ? Jakie drobne ?
Cały ten pseudo trik opiera się o konto wydawcy i weryfikację sposobu płatności, a dokładniej mówiąc o weryfikację wprowadzonych numerów kont bankowych przez system.

1. Zalogujmy się na naszym koncie
2. Przechodzimy do sekcji Payments

payments

3.  Payment settings

settings-payment-adsense

4. Add a new payment method

Jak już wcześniej wspominałem cały ten proces służy weryfikacji przypisanych do naszego konta w AdSense kont bankowych. AdSense każdorazowo wysyła na nasze konto bankowe drobne kwoty ( od 0,01 zl do nawet kilku dolców – w przypadku G. szczególnie często zdarza im się słać te kilka dolców i to jest ta wyjątkowa cecha tego programu ). No i tutaj przydają nam się założone wcześniej przez nas konta bankowe bowiem możemy dodać tyle rachunków ile obecnie posiadamy + rachunki mamy, babci, siostry i brata. Ja dodając wszystkie rachunki na 2-gi dzień po przeprowadzeniu tej operacji i otrzymaniu kilku przelewów byłem 17 złotych do przodu.

Opłaca się ? Sami oceńcie 🙂

One thought on “Drobne od AdSense

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge