13

Jak zarobić 2 277 zł w kilka godzin przez Internet

Ten poradnik przeznaczony jest dla ludzi chcących zarobić łatwe oraz duże pieniążki w prosty i szybki sposób przez internet, a jednocześnie osób nie bojących się pracy papierkowej.
Przedstawiony poniżej sposób nie wymaga od nas żadnego wkładu finansowego i można przystąpić do jego realizacji bez zbędnych ceregieli.
Jeżeli jesteś ciekawy/a czy to naprawdę działa i chciałbyś/chciałabyś zobaczyć przykładowe dowody wypłat, poniżej takowe zamieszczam (sposób wykorzystany nie w pełni; mniejsze zarobki)

wynagrodzenie1
wynagrodzenie2

Tytułem wstępu warto by jeszcze dodać, że skupiać się głównie będziemy na branży finansowej kont bankowych, lokat krótkoterminowych oraz pożyczek pozabankowych. Opisaną metodę można zastosować tylko raz na jedną osobę fizyczną, ale osobiście wciągam w to wszystkich członków rodziny, którzy nie widzą ku temu żadnych przeszkód.

Warto także nadmienić, że sposób ten jest w sieci ogólnie znany, natomiast nie chciałbym by moje wpisy nie dawały świadomości także w tej „materii”, bo dlaczego macie zostawać w tyle z wiadomościami oraz umiejętnościami.
Ponadto wielu osobom początkującym przyda się on jako sposób na pozyskanie kapitału, który można pomnażać chociażby na giełdzie.

Cały sposób sprowadza się do zakładania kont bankowych, lokat ( lecz tutaj musimy posiadać już własny kapitał ) oraz wzięcia chwilówek ( nie płacimy prowizji ). W celu realizacji tego przedsięwzięcia trzeba: – być osobą pełnoletnią ( w firmach oferujących kredyty krótkoterminowe nie rzadko trzeba mieć więcej niż 21 lat ), – posiadać polskie obywatelstwo, – posiadać rachunek w banku ( lecz nie zawsze ), – posiadać telefon,

I. Konta bankowe.

Pierwszy z prezentowanych przez mnie sposobów to zakładanie kont bankowych. Programy partnerskie płacą nawet 150 zł prowizji, za to że takie konto założymy. Jedynie co nas ogranicza to częste opłaty za wydanie karty do rachunku ( czasami nie ma opcji by takiej karty nie zamówić ) ale i na to jest rozwiązanie, mianowicie tydzień po założeniu konta lub troszeczkę później, zgłaszamy chęć zablokowania karty pod pretekstem jej zagubienia i nie chcemy kolejnej, bądź po prostu z niej rezygnujemy.
Jeżeli natomiast nie zrezygnujemy, to mogą się pojawić kilku złotowe opłaty co miesiąc, warto więc kontrolować sytuacje na bieżąco.

– Dobrze, dobrze … !? Ale jakie programy płacą za założenie konta bankowego !?

Szczerze powiedziawszy to jest ich co najmniej kilkanaście, mimo to my wykorzystamy tylko jeden, który wg. mnie posiada dość jasne zasady i dobre stawki.

 

System partnerski bankier.pl
( rejestrując się z mojego reflinka, nie ponosisz kosztów a jednocześnie, jeżeli Ci się uda możesz mi pomóc w realizacji mojego celu, dodatkowo zyskując moje wsparcie techniczne przy Twoich zarobkach )

Rejestracja jest bardzo prosta, dlatego pozwolę sobie pominąć omawianie tego zagadnienia w tym wpisie, jeżeli ktoś by miał jakiekolwiek problemy, proszę mi dać znać w komentarzach.

Następnie, by otrzymać prowizję musisz:

1. Przejść w zakładkę programy finansowe,
krok12. a) Kliknąć odznacz wszystkie,
b) Wybrać następujące opcje:
– Konta osobiste,
– Konta młodzieżowe,
– Konta oszczędnościowe,
– Pożyczki pozabankowe,
– Lokaty i obligacje,

krok2

3. Przejść do interesującego nas programu,

krok3
UWAGA ! Warto przeczytać za co dostajemy prowizje. Niektóre banki mogą wymagać przelania na rachunek jakiejś niskiej kwoty, czy wykonania określonej akcji !

4. Kliknąć – link do wniosku,
5. Przejść pod wybrany link i złożyć wniosek.

Z reguły wnioski są zatwierdzane po miesiącu lub dwóch ( w zależności od rozliczenia PP z bankiem ). Zatem na pieniądze musimy poczekać dobry miesiąc.

W SystemPartnerski na dzień dzisiejszy z samych kont bankowych możemy zarobić na prowizji:
zarobki-z-bankowKwota: 1235 zł

II. Kredyty pozabankowe.

Drugim sposobem jest zaciąganie kredytów pozabankowych. Istnieje kilka firm, które oferują swoim nowym użytkownikom pierwsze pożyczki za 0 zł. I to właśnie na takie oferty polujemy. Cały trick polega na zaciągnięciu pożyczek a po kilku dniach spłacie całej kwoty. Takie firmy w większości przypadków nie sprawdzają baz danych dłużników, więc sposób powinien działać nawet w przypadku osób z nie ciekawą historią w BIK.

Uwaga! W przypadku serwisów z kredytami pozabankowymi bardzo ważne jest uprzednie dokładne sprawdzenie oferty, te potrafią się bowiem zmieniać bardzo szybko i możemy trafić na firmę, która może okazać się jednak nie taka darmowa.

Dzięki pożyczkom możemy zarobić

pozyczka-kasaKwota: 804 zł

III. Lokaty bankowe

Banki miały chyba ostatnio jakiś wysyp ofert lokat krótkoterminowych. Jest tego cała masa. Program partnerski bankier oferuje nam także za te opcje całkiem niezłe pieniążki. Schemat działania jest dokładnie taki sam jak w przypadku zakładania kont bankowych. Z jedną małą różnicą … Potrzebna jest nam gotówka, która będziemy mogli na chwile przelać na nasz nowy rachunek oszczędnościowy :(.

Na lokatach możemy zarobić

lokata-zarobki

Kwota: 238 zł

IV. Podsumowanie

– Jeżeli skorzystamy ze wszystkich programów, które wymieniłem powyżej możemy uzyskać aż 2277 zł łatwego dochodu,

– Sposób jest przeze mnie osobiście sprawdzony i użytkowany,

– Jeżeli chodzi o mnie to raczej nie kasuje kont bankowych gdzie prowadzenie rachunku jest bezpłatne ( jedynie rezygnuje z karty ),

– W najbliższym czasie postaram się wykorzystać sposób na większą skalę,

– Więcej informacji będę się starał na bieżąco aktualizować,

13 thoughts on “Jak zarobić 2 277 zł w kilka godzin przez Internet

 1. Przykro mi, ale nie ma czegoś takiego jak łatwe i duże pieniądze.Na wszystko trzeba sobie zapracować. W tym przypadku pracą będzie:
  – Znalezienie ofert
  – Przeczytanie regulaminów
  – Wypełnienie wniosków
  – Dokładne śledzenie opłat i likwidacja kont

  Ponadto po stronie kosztów znajdzie się też konieczność sprzedania danych osobowych firmom, z oferty których niekoniecznie chcielibyśmy w przyszłości korzystać (chwilówki). Trzeba również pamiętać, że te pieniądze nie pojawią się od razu – na prowizje często trzeba trochę poczekać.

  Banki i inne instytucje finansowe to nie darczyńcy – one zarabiają olbrzymie pieniądze i możesz być pewny, że to właśnie one najwięcej zarobią. Niemniej w ten sposób można zarobić stosunkowo niezłe pieniądze, ale na pewno nie można powiedzieć że są one łatwe.
  Łukasz z finanseodpodstaw.pl ostatnio opublikował… Jak określać cele? Poznaj 5 cech dobrego celuMy Profile

 2. Dwa pytania czy moga z tego samego komputera korzystać z tego programu inne Osoby? Np ja i i mój brat, i jak wygląda kwestia rozliczenia ze Skarbowa?

 3. Typowe myslenie, zeby tylko oszukać. Tak naprawdę oszukujesz swojegp pracodawcę, bo rejestrując się w programie partnerskim podpisujesz umowę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge