0

Jedziemy na kodach!

Powiem Wam jedno, dziwi mnie iż na każdym blogu, na którym prowadzący go redaktor – amator dąży do uzyskania niezależności finansowej, postanawia zaczynać od zera ze swoim blogowym biznesem. Gdzieś kiedyś ktoś zrobił w ten sposób i jest to dziesiątkowane po dziś dzień przez nowych, niedoświadczonych, napalonych webmasterów czy blogerów. Pchamy się w wir pisania i kładziemy nacisk tylko i wyłącznie na AdSense. Swego czasu było z tym tak źle, że dochód pasywny był utożsamiany tylko i wyłącznie z programem partnerskim Google. Dzisiaj chce powiedzieć Ci byś postąpił inaczej !

Po 1: Zastanów się czy to właśnie blog będzie dla Ciebie najlepszą opcją. Blogi charakteryzują się dobrą klikalnością w reklamy (wysokim wskaźnikiem CTR), jednakże jednocześnie stosunkowo małym ruchem.

Po 2: Zainwestuj zgromadzone dotąd środki !. Nie bój się inwestycji ! Jeżeli widzisz ciekawą opcję kupna serwisu, który mógłbyś poprowadzić to KUP GO !. Gotowe projekty mają ten plus iż już ktoś za nas wykonał część pracy.

Po 3: Myśl niestandardowo i szukaj wielu źródeł zarobku.

Co ja zrobiłem do tej pory ?
Wypadłem na pomysł by wykupić stare fora internetowe (dużo podstron, w większości przypadku wysoki wskaźnik PR i BL ) skorzystałem więc z katalogu forów przema – http://www.przemo.org/phpBB2/forums.php . Rejestrowałem się od jednego po 2-gie jednocześnie zbiorowo analizując wszystkie domeny pod względem przydatności. Następnie każdemu adminowi zostawiłem interesującą ofertę kupna. Dobrze jest od razu przedstawić swoją propozycję cenową, co pozwoli nam uniknąć ofert sprzedaży za ceny z kosmosu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge