0

Kilka uwag

1. Jak niektórzy użytkownicy, którzy już u mnie wcześniej zawitali powinni zauważyć, zmieniłem szablon bloga. Nie zrobiłem tego dlatego, że nagle stary wygląd przestał mi się podobać, ale po ostrych cięciach Google w wynikach wyszukiwania dla urządzeń mobilnych, musiałem to zrealizować by uniknąć gniewu wujka. Nowe wytyczne Google mówią bowiem, iż strona powinna obowiązkowo posiadać wersję mobilną.

2. Renegocjowałem ostatnio z seopilotem stawkę za jeden mój serwis ( forma wykupu powierzchni reklamowej ) z pozytywnym skutkiem. Wynagrodzenie dla witryny zostało podniesione o 20%. Zawsze to lepiej niż nic, mimo wszystko nie jestem za bardzo zadowolony, bo strona zaczęła zarabiać dobrze w adsense a nie chciałbym załapać filtra za SWL.

3. Powoli zaczynam zbliżać się ku końcu realizowania testu seo, w którym sprawdzam wartość komentarzy wordpressa. Co mnie denerwuje na chwile obecną to stosunkowo słaba lista serwisów ( autorzy blogów rzadko moderuja komentarze ), pomyślę więc nad przygotowaniem własnej.

4. Zaczyna być widać pierwsze efekty postowania komentarzy.

5. Równolegle myślę o rozpoczęciu testowania płatnych katalogów stron ( sprawdzenia ich skuteczności ) typu katalog onet, gwiazdor itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge