0

Kolejna szansa na zarobek

Kolejna szansa na zarobek w ciągu kilku chwil dla osób posiadających wolnego tysiaka. Ostatnio Idea Bank opublikował swoją ofertę, w której oferuje 50 zł za założenie lokaty na 3 mc z kwotą minimalną 1 000 zł. I znów również program partnerski serwisu bankier.pl oferuje nam możliwość zdobywania dodatkowych środków przy poleceniu tego produktu.
Cały proces zarobienia darmowego pieniążka opisywałem w jednym z pierwszych wpisów tutaj. Także tym razem całą operację wykonuje się analogicznie. UWAGA ! Zasadniczą różnicą między lokatą happy Idea Banku a lokatą bezkarną banku BGŻ Optima jest konieczność zamrożenia wpłaconych środków na 3 mc. Zamrożenie jest o tyle niefortunnym słowem, że mimo iż nasze pieniążki są gdzieś daleko od nas, to jednak na nas cały czas pracują. Pracują nie mało bo aż 5%.

Ile zyskujemy ? Policzmy!
46 zł z programu partnerskiego bankier
50 zł premii za założenie lokaty
10 zł oprocentowania

————————-
Zarabiamy więc 106 zł w ciągu 3 miesięcy.
Sam musisz ocenić czy dla Ciebie jest to dobra oferta, jeżeli bowiem potrafisz wyciągnąć tą samą gotówką większe pieniążki w porównywalnym czasie, bez sensu jest kombinować.
Jeżeli by jednak ktoś nie chciał kombinować z programem partnerskim bankieru, nie chciał się użerać z progami wypłaty tam i wypełnianiem papierków a chciałby założyć sobie lokatę to podaje tutaj mój link referencyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge