0

Nie tylko dochód pasywny

Zarabianie w internecie to nie tylko dochód pasywny ( czyli taki który przynosi stałe korzyści przez długi okres czasu ). Tak jak nie można lekceważyć pogody w skokach narciarskich tak i nie wolno przekreślać innych źródeł dochodu, bo bez nich ciężko będzie nam osiągnąć swój cel.

Bardzo dobrą formą zarabiania w internecie jest wykonywanie przeróżnych zleceń w sieci. Jest cała masa czynności za które ludzie są nam w stanie zapłacić.

W tego typu zleceniach natomiast nie należy lekceważyć jednej rzeczy:

– Zadowolenia klienta

W dochodzie pasywnym ta rzecz jest można powiedzieć , że mniej ważna ponieważ nie obchodzi nas już to czy po kliknięciu u nas na stronie w baner reklamowy , użytkownik klikający kupi coś na reklamowanym przez nas sklepie czy nie ( tak jak w przypadku reklam AdSense ) ponieważ my jesteśmy wynagradzani za ten 1 konkretny klik.

Dochód pasywny to także np. sprzedawanie za pomocą naszej strony internetowej określonego produktu, gdzie mało ważne jest czy użytkownik, który zakupił określony towar jest z niego zadowolony w 50% czy może 75% , ponieważ my już za sprzedaż otrzymaliśmy prowizję ( to obowiązkiem samego sklepu internetowego jest dbanie o jakość danego towaru ).

Natomiast w zleceniach, które otrzymujemy przez internet ważna jest sumienność działań , ponieważ ktoś będzie nas ( i tylko wyłącznie nas ) oceniał za wykonaną pracę. I to na tej podstawie dany zleceniodawca zadecyduje czy do nas w przyszłości wróci czy też nie.

W internecie jest kilka miejsc gdzie możemy takie zlecenia otrzymać, wg mnie jedne z najlepszych to:

Zlecenia przez net

Dział Kupię / Sprzedam na PiO

Oferia

Warto też czasami zapisywać kontakty w komunikatorach ponieważ, ludzie bardzo często ogłaszają różne rzeczy bezpośrednio w opisach.

Ten post nie powstał przypadkiem ;-). Wykonywałem już zlecenia w internecie dość dużą ilość razy, a ten blog napędził u mnie ostatnio chęć do pracy.

A wy też przyjmujecie zlecenia w internecie ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge