2

Pierwszy miesiąc za nami.

Z kilku dniowym opóźnieniem przedstawiam podsumowanie pierwszego miesiąca w drodze do wyznaczonego przez mnie celu. Delikatne opóźnienie, spowodowane wprowadzeniem nowej wersji PHP, przenosinami z serwera na serwer, masą roboty papierkowej w związku z kończącymi się abonamentami za obsługę domen oraz nieszczęsną aktualizacją wordpressa całkowicie zabiły mi harmonogram i wyprowadziły mnie z równowagi.

To podsumowanie już nieco inne niż poprzednie, będzie bazować na rzeczywistych wpływach na moje konto w danym miesiącu, to też nie przedstawia aktualnych zarobków a jedynie te przychody, które przekroczyły próg wypłaty w danych programach partnerskich. Czy sprostałem postawionym sobie wymaganiom ? Jakie perspektywy na niedaleką przyszłość ?
Zapraszam do lektury mojej analizy.

 

Pierwszy miesiąc mimo, że zawsze najbardziej bogaty w samozaparcie jest jednocześnie również okresem najtrudniejszym. Wpływamy na nowe wody, nie wiemy czego mamy się chwytać, ponieważ nic nie jest jeszcze rozkręcone, zapoczątkowane … Osobiście do takich początkowych faz moich start-upów podchodzę z wielkim dystansem i tolerancją na niepowodzenia, myślę bowiem że jest to ważne na drodze do realizacji czegoś wyjątkowego.

Pomimo, że omawiany miesiąc w głównej mierze polegał na rozwiązywaniu problemów wynikłych w ramach eksploatacji aktualnych systemów, znalazłem czas by ogarnąć niektóre sprawy papierkowe, wynegocjować lepsze stawki oraz troszeczkę zarobkowo programować.

Przechodząc do rzeczy, co składało się na zarobek w tym miesiącu?:

– Zlecona wypłata z whitepress za artykuły sponsorowane na tym blogu: 45 zł
– Zlecone  2 wypłaty w seopilot na łączną kwotę: 100,14 zł
– Zlecona zaległa wypłata w gameflow na kwotę: 31,68 zł
– Wypłata z programu AdSense za miesiąc poprzedni: 309,85 zł
– Zlecenia programistyczne: 130 zł

Razem: 616,67

Do wywiązania się z umowy potrzebowałem 1209 zł, tak więc posiadam 592,33 zł straty.
Oczywiście tutaj jest na tyle słabo, ponieważ rzadko który program partnerski wypłaca pieniążki jeszcze tego samego miesiąca po zleceniu wypłaty. Z reguły programy te mają minimum miesiąc na zaksięgowanie dochodu i rozliczenie się z nim.

Następny i każdy kolejny wpis dedykowany analizie miesięcznych dochodów będzie wspierany odpowiednią wizualizacją danych w formie wykresów, który dają często najlepszy pogląd na sytuację.
Zapraszam zatem do obserwowania i dopingowania :).

2 thoughts on “Pierwszy miesiąc za nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge
    Suplement diety kudzu tabletki. Rzuć palenie. Zmniejsza chęć zapalenia. Wygodne kapsułki. Ekstrakt, duża dawka. Dobre opinie. Sklep zielarski. Zakupy online. Wysyłka gratis od 200 zł
    zielarz-dietetyk.pl