6

Podsumowanie aktywności w miesiącu czerwiec

To podsumowanie aktywności będzie troszeczkę inne niż pozostałe. Będę starał się zmieniać tą formę na bardziej przystępną oraz chce przestać uwzględniać w tych wpisach moją aktywność związaną z pisaniem nowych wpisów, ponieważ powoli obieram całkowicie inną taktykę. Swoje małe doświadczenie programistyczne ( piszę w C, C++, PHP, Java, C#, Pascal, ADA itd. ) wykorzystuje budując narzędzia, które pomagają mi to wszystko zautomatyzować ( tworzenie postów, promocję itd. ) – a przynajmniej taki mam cel na wakacje.

Na swoim blogu chciałbym też przedstawić inne strategie, które można podjąć w walce ku lepszym zarobkom dzięki swojej internetowej działalności.


Podstawowym mankamentem, który mnie bardzo boli jest fakt ze domena, pod którą właśnie czytasz tego bloga chyba zaraz na początku dostała filtr algorytmiczny od Google i po dziś dzień nie może się podnieść. Sprawie nie przyświeca fakt, ze na blogu mam umieszczone reklamy Seopilota co raczej nie pomaga zdobywaniu pozycji i wiarygodności. No i teraz mankament -> porzucić domenę, seopilota i wszystkie wysiłki związane ze zdobywaniem backlinków (nie chce opłacać domeny tylko pod przekierowanie 301) czy trwać w tym filtrze dalej i liczyć na ruch z odnośników i systemu poleceń.
Seopilota wyrzuciłem już z 2 stron, na których całkiem nieźle zarabiałem z AdSense licząc na to, że nadrobię to większym ruchem oraz większymi przychodami z tej sieci.

Ale przejdźmy do aktywności …
Jeżeli chodzi o zarobki to miesiąc Czerwiec charakteryzował się przede wszystkim wysoką stawką CPC w AdSense, co w połączeniu z moimi inwestycjami ( kupiłem portal suchary.com ) dało całkiem dobre zarobki.

Seopilot: 75, 50 zł

seopilot-zarobki-czerwiec
Po prawie roku obecności w programie, powoli spisuje ten system na straty.

AdSense: 469 zł


Bardzo ładny wzrost na poziomie 68%. Wysoko ponad linie trendu.

Whitepress: 22,14 zł

Sprzedałem 2 artykuły, które możesz znaleźć na tym blogu.

Całkowite zarobki: 566 zł

calkowite-zarobki-czerwiec
Mnie szczególnie cieszy ta linia trendu, która jak widać jest wzrostowa i dość agresywna :).
A u Was jak to wszystko wygląda ?

Prezentowane przez mnie zarobki są wynikami jakie uzyskałem przed odprowadzeniem podatków z tytułu wzbogacenia się.

6 thoughts on “Podsumowanie aktywności w miesiącu czerwiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge