4

Podsumowanie aktywności w miesiącu Grudzień

Dzisiejszy wpis jest podsumowaniem działań i przede wszystkim efektów mojej pracy w grudniu. Nie chce robić podsumowania całego roku 2014, ponieważ zacząłem to wszystko dość późno i po prostu nie miało by to większego sensu.
Grudzień był dość dziwnym miesiącem. Bardzo bardzo dużo pracy mnie on kosztował na różnych płaszczyznach, także tych nie związanych z siecią, mimo to miałem gdzieś tam w głowie moje ostatnie postanowienie, że napisze, wyprodukuje czy po prostu umieszczę więcej treści by szukać odwiedzin z nowych słów kluczowych i spróbować sukcesywnie zwiększać osiągane przez mnie przychody.
Ponadto jeżeli chodzi o nowości to od kilku miesięcy interesowałem się na poważnie spółkami giełdowymi i po ostrej analizie, w tym miesiącu zdecydowałem się na zakup pakietu akcji jednej ze spółek zajmujących się dystrybucją gazu w Polsce. Działania właśnie w tej sferze zajęły najwięcej mojego czasu, bo edukowałem się w tej płaszczyźnie wszędzie gdzie był na to czas (autobus, kawiarnie, droga do sklepu – smartfonik to dobra sprawa 🙂 ). Co z tego wyszło ? Na chwile obecną tracę :), ale nawet jeżeli osiągnę jakieś straty pieniężne to zyskam doświadczenie, którego nie sposób zdobyć poprzez książki i poradniki.

No ale przejdźmy do meritum :).

posty-grudzien
Liczba wpisów: 20
W porównaniu do miesiąca wcześniejszego jest to wzrost o 100 %.

seopilot-grudzien

SEOPILOT: 68, 10
W seopilocie widać spadki, ale mam wrażenie, że spadki te wywołane są niepokojem jaki wzbudził ostatnio prolink, a także efektem licznych filtrów dla stron które wykorzystują w jakikolwiek sposób SWL.

adsense-grudzien

AdSense: 253,54
W Adsensie jest o tyle ciekawa sytuacja, że wyszła jakaś dobrze płatna kompania i dotknęła między innymi moją stronę. Dodatkowo zacząłem troszeczkę linkować i pozycje poleciały w górę, co przełożyło się na niektórych stronach na skok w odwiedzinach nawet o 200%. Wszystko fajnie się zebrało i wyszło tak, że fajnie to wygląda.
Wzrost 825% względem miesiąca ostatniego.

Jak pisałem już wcześniej z prolinka rezygnuje. Do innych programów ciągle się przygotowuje, tworze jakąś baze by nie umieszczać zbędnych kodów i zarabiać przy tym 3 gr miesięcznie.
Tym bardziej cieszy wynik:

czgrudzien

Całkowite zarobki: 321,64
W ciągu 4 mc działalnosci: 787 zł

Po lekkim ruchu bocznym, wzrost o 174 %.

W tym miesiącu chciałbym skupić się i dynamicznie podejść do sprawy.
Mam w końcu motywator :).

4 thoughts on “Podsumowanie aktywności w miesiącu Grudzień

  1. Ostatnio obserwuję podobne zestawienia na łamach blogach i nie było jeszcze takiego w którym to inny program byłby na pierwszym miejscu jak nie Adsense 😉 Gratuluję wyników i życzę dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge