7

Podsumowanie aktywności w miesiącu lipiec

Lipiec był ciężkim miesiącem. Wraz ze wzrostem temperatury odwrotnie proporcjonalnie zachowywały się statystyki aktywności i odwiedzin na moich stronach zarobkowych. U mnie tej aktywności tym razem nie zabrakło, gdyż znalazłem chwilkę wolnego i robie co się da by zimą ruszyć pełną parą w potrzeby użytkowników oraz potrzeby mojego portfela.

W tym miesiącu zdecydowałem się także na zakup reklamy na jednym forum dyskusyjnym ( właściciel nie miał nic przeciwko reklamom AdSense ), więc myślę ze gdyby nie kliki userów także tego forum, zanotowałbym jeden z większych spadków jeżeli chodzi o zarobki zarówno z AdSense jak i ogólnie.
To co zrobiłem a czego nie zrobiłem, będę chciał napisać w następnych postach, tak więc teraz nie przedłużając przedstawiam moje lipcowe zarobki:

AdSense: 324 zł

ad
Spadek o prawie 31% w stosunku do miesiąca poprzedniego. Spadki spowodowane głównie pogorszeniem pozycji w wyszukiwarce. Mój jeden z blogów dostał niezłego kopa w dół po dopaleniu XRumerem i raptownym zwiększeniu małowartościowych linków, teraz próbuje to naprawić zwiększając TR backlinków …
Seopilot: 71 zł

seop-lipiec

Tutaj prognozowałem spadki ze względu na wyrzuceniu kilku serwisów z systemu. Do Seopilota pewnie wrócę lecz z nowymi serwisami i na większą skalę, ponieważ w przyszłości będę chciał osiągnąć zarobki rzędu minimum 150 zł / mc za linki pozycjonujące.
Gameflow: 2,5 zł
Wpadła 1 rejestracja w tym programie partnerskim.
Astrocash: 2,86 euro
O AstroCash napiszę więcej w kolejnych wpisach …

Razem: 409,35 zł
Not bad … 🙂calkowite-zarobki-lipiec

7 thoughts on “Podsumowanie aktywności w miesiącu lipiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge