2

Podsumowanie aktywności w miesiącu Luty

Witajcie, w tym miesiącu podsumowanie krótkie ale możliwie treściwe. Tak jak obiecałem miesiąc temu w lutym wykazałem się znacznie większą aktywnością. Pisałem, programowałem, bardzo dużo linkowałem ręcznie i szukałem nowych nisz gdzie mógłbym się odnaleźć. Powiem szczerze, że przygotowałem kilka materiałów na teksty w branży medycznej i zamierzam ich użyć do stron ala MFA.

Liczba opublikowanych postów: 54

posty-lutyTak jak pisałem, bardziej się przyłożyłem, nie ma co więcej komentować.

Seopilot: 67 zł 

seopilot-luty

 

W seopilocie spadek i to dość duży, spowodowany wywaleniem z wykupu jednej z moich domen. Powodem było zmniejszenie się ruchu. Strona wciąż zarabia na  giełdzie A, ale znacznie mniej.
Jak widać linia trendu jest wciąż wzrostowa, jednak te odchyły są już bardzo widoczne.

 

Adsense: 235,41 zł

adsense-luty
Jak widać linia trendu bardzo, bardzo fajna. Po lekkim spadku w poprzednim miesiącu trend został od dołu zaatakowany przez wynik osiągnięty w Lutym.  Gdyby taka dynamika rozwoju tego wykresu pozostała to byłbym mega zadowolony.

Whitepress: 12 zł 

Niedawno w ramach próby przystąpiłem do tego programu. Sprzedałem dotąd 1 artykuł na blogu który właśnie czytasz. Narazie nie mam dla nich innych propozycji, ale pozycję zostawię z nadzieją na dorobienie na domeny :).

Datacup: 1,28 euro

Datacup to program, który umożliwia wystawienie na sprzedaż swoich wirtualnych danych personalnych (dostęp do tablicy na fb, instagramie itp.).
O programie szerzej napiszę wkrótce na łamach bloga.

calkowite-zarobki-luty

Całkowite zarobki: 335,56 zł

Co tu dużo komentować. Wyznaczone nowe maksimum. Jestem bardzo zadowolony.

Powiem szczerze, że myślę nad inwestycjami w jakieś projekty ( kupno ).
Jak macie coś ciekawego na sprzedaż i to coś zarabia jakieś pieniążki, to zostawcie do siebie kontakt, może się dogadamy :).

2 thoughts on “Podsumowanie aktywności w miesiącu Luty

  1. Ile masz stron pod adsense. Ile średnio zarabiasz na jednej stronie. Od długiego czasu znajduje/ją się w adsense. Mają dużo odwiedzin? O tematyke nie pytam, bo pewnie nie zdradzisz 🙂 Interesuje mnie czy na 1 blogu można dużo zarobić?

  2. Na chwile obecną mam 2, 3 strony zarabiające w Adsensie.
    Jeżeli chodzi o statystyki to jest to ok. 300 uu dziennie dla całości, więc nie dużo, ale też nie bawiłem się w jakąś wielką promocję.
    Takie działania będę podejmował wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge