1

Podsumowanie aktywności w miesiącu Październik

Jest to drugie podsumowanie mojej aktywności w internecie. W październiku działo się wiele, włączając w to rzeczy niemiłe ale konieczne. Pierwszą sprawą była fala awarii serwera, a co za tym idzie niedostępność serwisów, czego nikt nie lubi. Zaraz potem doszedłem do wniosku iż trzeba się przenieść gdzieś indziej, kupiłem więc serwer w nazwa, porobiłem konieczne porządki i poświęciłem swój czas w proces migracji. Kolejno – okazało się, że domena na blogu, którzy czytasz została zafiltrowana (a była ona z przechwytu), więc musiałem kupić i testować inną (aktualną). Zrobiłem aktualizację skryptów, porobiłem update niektórych elementów graficznych, poprzeglądałem stare teksty i poprzerabiałem je w bardziej przystępny sposób… Szczerze powiedziawszy niby się takich rzeczy nie liczy ale przy głupim wyszukiwaniu obrazków  do nowych postów traci się dużo czasu. Powiesz ze zaplanowanie wpisu (bez jego napisania) zajmuje góra 3 min, ale 3 minuty razy 40 wpisów daje magiczne 2 h :).

Nie licząc tego wszystkiego przez ten miesiąc moimi głównymi osiągnięciami było:

a) Postawienie 1 strony o tematyce rozrywkowej na wordpressie.
Szablon wykopałem pozyskany z darmowych zbiorów, wyedytowany przez mnie.

b) Postawienie 1 strony o tematyce finansowej.
Tutaj było ciężko. Chciałem bowiem zrobić to jak najlepiej, bo tematyka poważna. Pochłonęło mi to kilka dni ale z efektów jestem zadowolony. Ważne jest to iż udało mi się pod stronę kupić ciekawą domenę PL z PR = 5 ! za 20 zł, korzystając z aukcji aftermarket.

c) Założenie 1 forum internetowego i stworzenie kompletnego szablonu, wgraniem podstawowych modyfikacji i konfiguracją wszystkiego.
Forum posłużę się później do celów oczywiście reklamowych :).

No i statystyki w tym miesiącu mają się tak:

Liczba opublikowanych wpisów:  25posty
Jest to słabszy wynik, ale pisałem w poprzednim podsumowaniu, iż nie zamierzam trzymać poziomu 80 wpisów na miesiąc, ze względu na to iż wypaliłbym się po 2 miesiącach aktywności.

Liczba zostawionych przez Was komentarzy: 7
Jest dalej skromnie ale cieszy fakt, że są to wartościowe komentarze, za co bardzo dziękuje.

Zarobki:

Dalej jest to początek ale znów udało mi się coś wyciupać

Seopilot: 76.64 zł

seopilotAdsense: 49.24 zł
Z Adsense te zarobki będą spadać, ponieważ ostatnio straciłem pewne wartościowe źródło ruchu, a jak wiadomo bez ruchu nie ma i klikalności 🙂

adsense

Prolink: 60,77 zł

Niewielki spadek. Skończyła się emisja jakiegoś linku na głównej.

prolink
Nie chciałbym, żeby powstało błędne założenie iż skupiam się tylko na 3 źródłach spieniężenia aktywności. Będzie tego wszystkiego więcej, tylko wszystko po kolei :).

Ogólnie w październiku udało mi sie zarobić: 186, 65 zł

calkowite-zarobki
Co sądzicie ?

One thought on “Podsumowanie aktywności w miesiącu Październik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge