0

Podsumowanie aktywności w miesiącu Styczeń

Muszę napisać iż styczeń był niesamowicie dziwnym miesiącem i ogromnie pracochłonnym.Gdyby wziąć okres od początku stycznia do chwili obecnej, zsumować ilość snu jaką miałem przez ten czas i podzielić przez ilość dni, wyszła by średnia ok. 4,5 h. Nie sądziłem wcześniej, że przez tak długi okres czasu i przy takim zmęczeniu organizmu da się funkcjonować, ale jak widać granice da się jeszcze przesuwać.
Mimo ogromnej ilości czasu jaką włożyłem w naukę, projekty i samorozwój, jest to chyba najsłabszy miesiąc pod względem aktywności na blogach i ogólnie w sieci.  Nie miałem zbytnio czasu na specjalne działania w 2 połowie miesiąca, także przewidując to, zrobiłem wszystko co miałem zrobić (moje minimum) do 14 stycznia. Myślę, że luty już będzie pod tym względem zdecydowanie lepszy i będę miał możliwość realizacji swoich najnowszych planów.

Do rzeczy:
Przez ten czas napisałem 23 wpisów.
Najbardziej ubolewam, że nie udało mi się dodać nic nowego na tego bloga i wyszło tak, że pod podsumowaniem miesiąca ukaże się kolejne podsumowanie miesiąca, a nie świadczy to dobrze o pracy przez mnie włożonej w rozwój projektu.

posty-styczen

Zarobki Adsense: 164,79

adsense-styczen
Zarobki spadły dość znacznie, ale to głównie dlatego, że po świętach skończyły się dobrze płatnie kompanie reklamowe i wskaźnik CPC zaliczył ostry pik w dół. Z samych statystyk serwisów jestem zadowolony, gdyż utrzymały się w przybliżeniu +/- 10 % poziomu z miesiąca poprzedniego

Seopilot: 93.66 zł

seopilot-styczen
Jest wzrost zarobków w seopilocie, czyli przerwałem tendencję malejącą i w przyszłym miesiącu spodziewam się jeszcze delikatnego wzrostu w tej kategorii. Wszystko za sprawą wywalczenia dla moich serwisów stałej stawki poprzez wykup całej powierzchni reklamowej. Z tego miejsca pragnę podziękować obsłudze tego systemu, że podchodzą poważnie do ludzi i odpowiadają bardzo szybko na zapytania i skargi wysyłane przez mnie odnośnie linków które sprzedają :). Wielki plus.

Goldentown: ~16 zł
Znów nazbierało mi się na wypłate w tej grze.

calkowite-zarobki-styczen

Razem: 274,45

Dobry wynik. Cóż tu więcej komentować.

Plany na przyszłość:
– Uaktywnić swoją starą listę emailingową,
– Postawienie kilku serwisów,
– Wypozycjonowanie serwisu z którego mam największy zysk w Adsense,
– Napisanie zaległych skryptów, które chciałbym napisać by skracać mój czas jaki muszę przeznaczać na projekt.
– Przez ten miesiąc starałem się pozyskać odnośniki do moich stron z ciekawych miejsc z których pozyskam nie tylko moc przekierowania ale także jakiś ruch w przyszłości. W takich miejscach ciężko jest się zareklamować, trzeba więc włożyć dużo czasu i energii, żeby to przyniosło jakiś efekt. W Lutym postaram się o kontynuowanie tych działań, z korzyścią na przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge