6

Potrzebuje motywacji

Ostatnio po większych przemyśleniach doszedłem do wniosku, ze pojawił się w moim życiu czas gdzie powinienem wyznaczyć sobie jakiś świetlisty punkt na horyzoncie, do którego warto dążyć w Internecie. Świadomy swoich codziennych obowiązków, pracy i planów na przyszłość chciałbym podjąć wyzwanie rzucone przez siebie samego i w pełnej zawziętości spełnić się przy jego realizacji.

Dobrze ! Ale skąd ten pomysł ?

Rosnąca niechęć do pracy w sieci, zastój w poznawaniu tajników języków programowania oraz pozycjonowania stron ( szeroko pojęte SEO ) a także chęć zakupu auta skłania mnie do podciągnięcia się troszeczkę i wskoczenia na stare tory :).


Moim celem, do którego będę dążył jest zakup Audi A3 w wersji 8p Sportback, którą możecie zobaczyć jako obrazek wyróżniający tego wpisu.
Zakładając, że potrzebny kapitał nie zbiorę od ręki, uwzględnię czas jaki minie do momentu mojego zakupu także w cenie auta ( używanego, ściągniętego z terenu Niemiec o ile będę musiał ) i szacuję, że kwota ta będzie oscylowała w granicach 14 500 zł.
Czas na osiągnięcie celu wyznaczam sobie na 12 mc poczynając od dnia dzisiejszego.
Nie trudno więc obliczyć, że średnio na miesiąc przypada 14 500 : 12 = 1 209 zł
Biorąc pod uwagę moje zarobki z działalności w internecie w roku poprzednim, muszę więc w tym roku zwiększyć zarobek o 380 %!!!

Szczerze powiedziawszy teraz jak piszę te moje założenia to troszkę mnie ciarki przechodzą, ale jak nie spróbuję to się nie dowiem czy dam rade.

Do realizacji swojego postanowienia zamierzam wykorzystać wszelkie dostępne mi środki oraz tricki. Będę starał się przez ten okres czerpać dochód z czego się tylko da i w jaki tylko sposób się da. Nie wykluczam:

– Sprzedaży na allegro,
– Grania na giełdzie,
– Buków,
– Płatnych zleceń,

Także od tego momentu, cały dochód który spływa mi z tytułu dotychczasowego projektu prowadzonego na tym blogu poświęcam na realizację powyższych założeń :).

Nie obrażę się jeżeli w komentarzach podzielicie się ze mną swoją opinią na temat projektu oraz jeżeli będziecie typować wynik (pozytywny/negatywny) całego tego zamieszania. Trzymajcie się ciepło i zapraszam do śledzenia postępów 😉

6 thoughts on “Potrzebuje motywacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge