0

Pożyczka dla każdego

Często zdarza się tak, że zabraknie nam pieniędzy, albo wyskoczy jakiś nagły wypadek, który przekracza nasz budżet. Najczęściej w takich sytuacjach idziemy do rodziny, znajomych i pożyczamy te brakujące pieniądze. Problem pojawia się, gdy rodzina nie może nam pomóc. Co wtedy? W takich sytuacjach możemy skorzystać z szybkiej pożyczki pozabankowej.

Możliwość pożyczenia

Pożyczki pozabankowe powstały z myślą o takich właśnie sytuacjach, gdy potrzebujemy na już pieniędzy i ich nie mamy skąd wziąć. Tego typu pożyczki dają możliwość zrealizowania planów, zrealizowania jakiegoś nagłego wydatku oraz sfinansować wiele innych potrzeb finansowych. Mamy szybką pożyczkę przez sms, z której zawsze możemy skorzystać, ale możemy też wypełnić wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy. Jest kilka możliwości i tyko od nas zależy to, z której skorzystamy. W szybkich pożyczkach dobrym rozwiązaniem jest minimum formalności, nie musimy przedstawiać wszystkich zaświadczeń, nie musimy także ich składać osobiście. Wystarczy skan naszego dowodu i potem weryfikacja danych, aby w ostatnim kroku dostać decyzję i pieniądze na konto.

Ile można pożyczyć?

Chwilówki charakteryzują się tym, że nie możemy pożyczyć dużych sum pieniędzy. To pożyczki, które łatwo można spłacić, przy najbliższej możliwej okazji, czyli przy następnej wypłacie. Taka polityka uniemożliwia wzięcie pożyczki na wyższe sumy i jednocześnie na dłużej. Dotyczy to szczególnie pożyczki przez sms, ponieważ mimo możliwości pożyczenia za pośrednictwem telefonu, to jednak dotyczy to tylko stosunkowo małych kwot pieniędzy. Maksymalnie w tego typu pożyczkach można pożyczyć do 1000zł. przy pierwszej pożyczce przez sms i nawet 3000zł. przy kolejnej. Wyjątkiem jest SMS Kredyt, który swoim stałym klientom proponuje pożyczkę przez sms nawet do 15 000zł.! Takie kwoty są zazwyczaj udzielane na dłuższy okres – do 48 miesięcy. Pamiętajmy jednak o tym, że aby móc pożyczyć więcej trzeba być stałym klientem danej firmy, który nie miał problemu ze spłatą poprzednich zobowiązań.

Kto może dostać pożyczkę?

Są firmy, które proponują pożyczkę przez sms tylko swoim stałym klientom. Jest to spowodowane tym, że firma pożyczkowa ma już w systemie dane klienta i cała procedura trwa krócej. Jednak znajdą się też tacy pożyczkodawcy, którzy oferują pożyczkę przez sms nowym klientom, tylko trzeba przy tym pamiętać, że po wysłaniu smsa, skontaktuje się z nami konsultant, aby wypełnić potrzebny formularz i zweryfikować nasze dane. Cała procedura nie powinna trwać dłużej niż 15 – 20 minut, ale to także zależy od nas. Pamiętajmy także o tym, aby nie wnioskować o wysokie sumy, bo możemy spotkać się z odmową pożyczki. Wcześniej lepiej sprawdzić o jaką sumę możemy wnioskować, abyśmy się nie spotkali z rozczarowaniem.

http://www.finmarket.pl/finanse/szybkie-pozyczki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge