0

Słoiki nadziane sedesem !

Dzisiejszy wpis postanowiłem dedykować opcji wprowadzonej przez Google, która umożliwia nam zarabianie na reklamach bezpośrednio na najpopularniejszej platformie z filmami na świecie – jaką jest YouTube.

Co nowego ?

Jeżeli od zawsze chciałeś zarabiać na reklamach razem z Google AdSense ale jakoś specjalnie nie szło Ci tworzenie i prowadzenie wartościowych stron internetowych , ta opcja może stać się idealna dla Ciebie !

Google wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom użytkowników YouTube i umożliwia im zarabianie na reklamach, które zostają wyświetlone bezpośrednio na stronie wrzuconego przez Ciebie filmiku.

Tworzysz popularne, unikalne video ? Ludzie są pozytywnie nastawieni do Twoich produkcji ? Spróbuj swoich sił w PP YT: zgłoś się tutaj

Pewnie zastanawiasz się czy można na tym zarobić, odpowiem prosto: Potrzebny jest dobry pomysł !

Ostatnio dość bacznie obserwowałem rozwój oglądalności filmików nie jakiego: ,który w dość oryginalny sposób tłumaczył najpopularniejsze światowe piosenki na język polski. Wynik ? Jego trzy filmiki  ( 1 filmik 2 filmik , 3 filmik ) w ciągu niespełna kilka dni obejrzało kilka milionów osób ! Jak sądzę autor mixów na pewno nie promował ich jakoś specjalnie na innych portalach.

Innym przykładem może być rozpoznawalny już chyba w całej Polsce SA Wardega, który tworzy śmieszne i często kontrowersyjne video. Ostatnia produkcja zyskała 33 mln odsłon w 3 dni !

Cała magia YouTube polega na tym , że nie musimy się martwić o reklamę dobrych filmików, ponieważ te promują się same, nie przejmujemy się także serwerem czy domeną, bo nie są one nam potrzebne ;).

Czysty interes ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge