9

Trzeci miesiąc za nami

Dzisiaj już 07 stycznia czyli aż 17 dni po terminie gdzie miał się ukazać wpis z podsumowaniem aktywności.
Dlaczego wpis ukazuje się aż tak opóźniony ? Z dwóch powodów:
1. Przez to, że cała seria zaczęła się 21-go nie każda wypłata z Google AdSense przychodziła do mnie na czas i nie mogłem jej zawrzeć w podsumowaniu, dlatego też zmieniam datę publikacji wpisów na 2-go dnia każdego miesiąca.
2. Grudzień i styczeń jest dla mnie zawsze najbardziej pracowitym okresem. Czasu jest tak mało, ze dopiero dzisiaj potrafiłem znaleźć chwilkę i zabrać się za napisania co tam u mnie z tym celem ;).
Ostatni miesiąc w roku spędziłem więc nad wymiar pracowicie, nie oszczędzając się nawet w święta.
Dobra, dobra … Ale co z zarobkami ?
Jakoś tak dziwnie u mnie z tym jest, że w miesiące gdzie pracuje naprawdę intensywnie zarobki są malutkie, a w te gdzie się obijam są całkiem niezłe. Z tej obserwacji można wysnuć 2 wnioski:
– Nie należy pracować,
– Zarabianie w internecie jest takie proste :),

… Tak ! To był żart 🙂

Przechodząc do konkretów, grudzień był niestety jednym z najsłabszych miesięcy. Jestem bardzo zawiedziony na zarobkach z AdSense w tym okresie rozliczeniowym, bowiem zawsze jest tak, że przed świętami Bożego Narodzenia Google rozsyła zgromadzone środki wcześniej. Ja niestety i tym razem nie przekroczyłem progu wypłaty i dostałem tylko zaległe listopadowe pieniążki, więc z gwiazdkowej niespodzianki nici :(. Z drugiej strony, zadowolony jestem z rosnących zarobków z seopilota oraz uruchomienia kilku nowych kanałów dochodu.

W grudniu wzbogaciłem się na:
Google AdSense: 427
Seopilot: 172

Razem: 599 zł
Do wywiązania się z umowy potrzebowałem 1209 zł, tak więc posiadam 610 zł straty.
Biorąc pod uwagę stratę z poprzedniego miesiąca w wysokości 883,66 zł, po trzech miesiącach jestem w sumie o 1 493,66 zł od zakładanego celu.


Po 3 miesiącach: 2 133.34 zł / 15 500 zł
Mimo wszystko, jestem zadowolony 🙂

Uwaga! Należy pamiętać, że w przedstawionych zestawieniach nie pokazuję poniesionych przez mnie kosztów związanych z realizacją usług, opłatami i sprawami podatkowymi !

9 thoughts on “Trzeci miesiąc za nami

  1. Gratuluję wyniku, widać, że w internecie można zarobić, tylko trzeba pracować na to 🙂 Jeszcze raz gratuluję i życzę wzrostów, aby więcej nie było strat do wymierzonego celu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge