0

Zawsze przydaje się troszkę szczęścia

Kolejny wpis to kolejna okazja na pomnożenie swoich środków. Ostatnio pisałem by wspomóc się czynnikami zewnętrznymi, nie internetowymi by lekko zwiększyć swój budżet, wtedy mogłeś/aś pytać po co to wszystko ? Już śpieszę z wyjaśnieniami .

Musisz wiedzieć, że moje wpisy nie powstają pod wpływem nagłej inspiracji. Do pewnego momentu wszystko mam zaplanowane według mojej wizji i swoje działania często wykonuje dużo wcześniej, niż następuje publikacja treści na blogu. Jeżeli więc, prosiłem Cię byś zarobił dodatkowe 100 zł to tylko dlatego, że dziś chciałbym je wykorzystać.

Zakłady bukmacherskie betclic (https://pl.betclic.com/sport/) od przynajmniej kilku miesięcy oferują swoim nowym użytkownikom możliwość  postawienia swojego pierwszego zakładu bez ryzyka straty.
Zaraz po rejestracji możesz zagrać stawką do 200 zł (teraz już wiesz skąd ta kwota ) i nawet jeżeli przegrasz, środki zostaną zwrócone na Twoje konto w serwisie.

Co ciekawe – firma ta jako jedyna na chwile obecną oferuje możliwość błyskawicznej wypłaty swoich zarobionych środków. U innych bukmacherów nie jest to takie proste ponieważ w przypadku straty i chęci wypłaty musiał byś najpierw obrócić ileś razy tą kwotą.

Z tego co się orientuje pierwszy zakład musi być postawiony wg. zasady 3 opcji. Krótko mówiąc Twój zakład musi mieć przynajmniej 3 możliwe opcje do wyboru. Takie warunki spełnia np. piłka nożna gdzie można postawić na: 1. Drużynę A 2. Drużynę B 3. Remis.  Oczywiście w ramach jednego kuponu zakłady można łączyć co sprawia że jeżeli postawimy na dajmy na to 2 mecze tenisa ziemnego to również spełnimy podane kryterium.

Poniżej przedstawiam mój zakład i wygraną. Miałem masę szczęścia ze względu na to, że jedyna bramka w tym meczu padła chyba w 80 minucie. Tak czy owak wyszło na to, że jestem dużo do przodu i mogę dalej planować swoje ruchy.

Jeżeli wiesz, że zagrasz więcej niż jedno spotkanie wpisz w formularzu rejestracyjnym OceanFire jako nazwę użytkownika polecającego. Po spełnieniu szeregu prawie nie możliwych opcji dostaje się za 1 aktywnego gracza ok. 40 zł na konto (o majątku !!), które na pewno dobrze zainwestuje :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge